Informacje o firmie Akademia Języka Angielskiego

Wiesz jak ważny jest język angielski w dzisiejszych czasach, ale nie masz motywacji i chęci do jego nauki? Nie masz czasu na naukę w domu? To dla Ciebie Szkoła Językowa hello :) w Bydgoszczy opracowała program „Maksimum podczas lekcji”, który polega na maksymalnym wykorzystaniu czasu spędzonego na naszym kursie. Jest to możliwe dzięki naszym lektorom, doświadczonym i profesjonalnym, dla których język angielski i jego nauczanie to pasja. Każda lekcja rozpoczyna się powtórką, dzięki czemu materiał jest na bieżąco utrwalany. Dodatkowo kursy języka angielskiego uatrakcyjniane są dzięki tablicom interaktywnym. Taka tablica interaktywna to bardzo pomocne narzędzie dydaktyczne sprawiające, iż nauka języka angielskiego jest ciekawsza i łatwiejsza. Niewątpliwie do zalet szkoły językowej hello :) należą także atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja i bezpłatny parking.

NIP

Adres: ul. Jagiellońska 53/4, Bydgoszcz

Kujawsko-pomorskie

Firma z branży: Edukacja i nauka » Nauka języków obcych
Edukacja i nauka » Kursy

Słowa kluczowe, produkty i usługi oferowane przez firmę: angielski bydgoszcz, szkoły językowe w bydgoszczy, native speaker, egzamin gimnazjalny angielski, kursy angielskiego, tłumaczenia bydgoszcz, kursy językowe w bydgoszczy, nauka języka angielskiego bydgoszcz, tablice interaktywne, kursy maturalne, angielski dla firm, angielski dla dzieci, szkoły języków obcych, szkoła języków obcych, przedszkolaki

Adres strony internetowej: http://www.hello.bydgoszcz.pl

Lokalizacja firmy:

Zgłoś błąd lub nieaktualne dane

Wizytówka firmy Akademia Języka Angielskiego została wyświetlona 953 razy.

Wpis został ostatanio zmodyfikowany dnia 21-07-2014

Zobacz też inne firmy z tej branży:

Kursy językowe Wrocław

LEKTOR to szeroka gama kursów języków dla osób w każdym wieku. Prowadzimy lekcje z języka angielskie (...)

Księgarnia językowa

Polanglo to przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem dla placówek edukacyjnych podręczników, sło (...)

Speakingo - Grzegorz Kuśnierz

Speakingo to nowatorska metoda nauki języka angielskiego, w trybie online. Uczeń siedząc przed kompu (...)

EuroSchool-Perfect Grażyna Elżbieta Gliszyńska

Prywatna szkoła języków obcych Perfect EuroSchool posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nau (...)

Popularne produkty i usługi oferowane przez firmy z naszej bazy

Biuro Rachunkowe (29)sklep (24)meble (19)kredyty (13)bydgoszcz (17)noclegi (34)Warszawa (59)tworzenie stron www (16)nieruchomości (23)rolety (17)apartamenty (14)wesele (15)pozycjonowanie stron (23)tworzenie stron (13)serwis (15)wczasy (16)skup aut (13)Wrocław (20)prawnik (14)domy (17)kosmetyki (14)wentylacja (17)uroda (12)dentysta (14)mieszkania (20)medycyna estetyczna (20)psychoterapia (15)zdjęcia ślubne (16)kancelaria prawna (19)klimatyzacja (22)stomatolog (16)projektowanie wnętrz (16)kraków (21)adwokat (14)strony www (20)fotografia ślubna (32)tłumaczenia (13)Wroclaw (16)transport (18)księgowość (25)psycholog (16)prezenty (13)łódź (21)producent (15)praca (18)Lodz (13)oświetlenie (21)opony (13)lampy (15)pozycjonowanie (37)sklep internetowy (23)Okna (15)projektowanie (13)samochody (13)odszkodowania (13)ubezpieczenia (13)pompy ciepła (13)

Partnerzy