Informacje o firmie Akademia Języka Angielskiego

Wiesz jak ważny jest język angielski w dzisiejszych czasach, ale nie masz motywacji i chęci do jego nauki? Nie masz czasu na naukę w domu? To dla Ciebie Szkoła Językowa hello :) w Bydgoszczy opracowała program „Maksimum podczas lekcji”, który polega na maksymalnym wykorzystaniu czasu spędzonego na naszym kursie. Jest to możliwe dzięki naszym lektorom, doświadczonym i profesjonalnym, dla których język angielski i jego nauczanie to pasja. Każda lekcja rozpoczyna się powtórką, dzięki czemu materiał jest na bieżąco utrwalany. Dodatkowo kursy języka angielskiego uatrakcyjniane są dzięki tablicom interaktywnym. Taka tablica interaktywna to bardzo pomocne narzędzie dydaktyczne sprawiające, iż nauka języka angielskiego jest ciekawsza i łatwiejsza. Niewątpliwie do zalet szkoły językowej hello :) należą także atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja i bezpłatny parking.

NIP

Adres: ul. Jagiellońska 53/4, Bydgoszcz

Kujawsko-pomorskie

Firma z branży: Edukacja i nauka » Nauka języków obcych
Edukacja i nauka » Kursy

Słowa kluczowe, produkty i usługi oferowane przez firmę: native speaker, szkoły językowe w bydgoszczy, kursy językowe w bydgoszczy, przedszkolaki, angielski bydgoszcz, nauka języka angielskiego bydgoszcz, egzamin gimnazjalny angielski, szkoły języków obcych, kursy angielskiego, kursy maturalne, tłumaczenia bydgoszcz, angielski dla dzieci, tablice interaktywne, angielski dla firm, szkoła języków obcych

Adres strony internetowej: http://www.hello.bydgoszcz.pl

Lokalizacja firmy:

Zgłoś błąd lub nieaktualne dane

Wizytówka firmy Akademia Języka Angielskiego została wyświetlona 813 razy.

Wpis został ostatanio zmodyfikowany dnia 21-07-2014

Zobacz też inne firmy z tej branży:

Księgarnia językowa

Polanglo to przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem dla placówek edukacyjnych podręczników, sło (...)

Kursy językowe Łódź

Jesteśmy jednym z najstarszych i największych ośrodków edukacyjnych. Jesteśmy na rynku już wiele. W (...)

Angielski Białystok

Zapraszamy gorąco na kursy języka angielskiego do białostockiej szkoły językowej Perfect EuroSchool. (...)

Speed Szkoła Języka Angielskiego

Jesteśmy firmą która pomogła przyswoić sobie język angielski już tysiącom osób z całego kraju. Dzięk (...)

Popularne produkty i usługi oferowane przez firmy z naszej bazy

zdjęcia ślubne (16)opony (13)apartamenty (14)Warszawa (58)Lodz (13)kredyty (13)wentylacja (17)Okna (15)fotografia ślubna (32)motoryzacja (12)wesele (15)nieruchomości (23)adwokat (13)buty (12)tłumaczenia (13)kancelaria prawna (16)projektowanie (13)strony www (20)oświetlenie (21)księgowość (24)projektowanie wnętrz (15)sklep internetowy (23)kraków (20)łódź (21)tworzenie stron www (16)dentysta (13)producent (15)Wroclaw (16)odszkodowania (12)praca (18)medycyna estetyczna (20)tworzenie stron (13)psycholog (16)noclegi (33)pozycjonowanie stron (23)bydgoszcz (17)domy (17)prawnik (14)psychoterapia (14)stomatolog (16)Biuro Rachunkowe (27)rolety (16)sklep (22)kosmetyki (14)meble (17)lampy (15)transport (17)ubezpieczenia (13)pozycjonowanie (36)prezenty (12)serwis (15)klimatyzacja (22)mieszkania (20)uroda (12)wczasy (16)fotograf ślubny (12)Wrocław (20)

Partnerzy